




2 893 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Кросс-номери | Ford Motor Company 8A5Z13C170A |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | Lincoln |
| Сумісність з моделлю | MKX, Mustang, MKS, Flex, MKT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Мoдель | 8A5Z13C170A |
| Потужність | 35 ватів |
| Напруга | 12 V |
| Тип модуля | Ксеноновий |
| Ціна за | шт. |
| Цоколь | D1S / D1R, D3S / D3R |